گروه صناکو SANACO

گروه صناکو در زمینه مشاوره، تامین، فروش انواع گریس های صنعتی با پایه های متنوع نظیر: سدیم، کلسیم، آلومینیوم، لیتیم و روغن پایه مرغوب فعالیت دارد. گریس های ارائه شده توسط گروه صناکو از برندهای مطرح داخلی و خارجی نظیر: شل SHELL، موبیل MOBIL، توتال TOTAL، اس کا اف SKF، مولیکوت MOLYKOTE، ایروشل AERO SHELL و بهران، ایرانول، نفت پارس می باشد. گریس های صنعتی ارائه شده توسط گروه صناکو دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب و دارای تاییده آزمایشگاه آنالیز روغن بوده و در اسرع وقت خدمت مشتریان محترم عرضه می گردد. لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان شرکت صناکو تماس حاصل نمایید.

گریس صنعتی

گریس های صنعتی دارای درجات و پایه های مختلفی می باشد. درجات گریس از ۰۰۰ شروع و هر چقدر که عدد بالاتر می رود گریس از حالت رقیق تر به حالت سفت تر تبدیل می شود. صابون های مورد استفاده در انواع گریس های صنعتی شامل : صابون های سدیم، کلسیم، آلومینیوم، لیتیم و به صورت معمولی یا کمپلکس می باشد. افزودنی های مورد استفاده در گریس های صنعتی باعث افزایش فشار پذیری و مقاومت در برابر حرارت و رطوبت می گردد.

گریس صنعتی

شرکت های سازنده گریس به صورت زیر می باشد:

۱)      شرکت شل SHELL

۲)      شرکت توتال TOTAL

۳)      شرکت موبیل MOBIL

۴)      شرکت نفت بهران

۵)      شرکت نفت پارس

۶)      شرکت ایرانول

۷)      شرکت مولیکوت MOLYKOTE

۸)      شرکت اس کا اف SKF

۹)      شرکت فوکس FUCHS

 

کیفیت روغن پایه و افزودنی ها مورد استفاده در گریس بسیار با اهمیت بوده و باعث افزایش عمر کاری گریس و همنچنین قطعات تجهیزات می گردد. بنابراین مشاوره قبل از خرید بسیار حائز اهمیت بوده و شرکت صناکو در زمینه مشاوره، تامین و فروش انواع روانکار صنعتی فعالیت داشته و در خدمت مشتریان محترم می باشد. لطفا جهت استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان شرکت صناکو تماس حاصل نمایید.

 

 

فهرست